Soutěž pro dobrovolníky
kteří v sezóně sečí 2017 získají nejvíc palců

MŽP spolu s ČZU na konci sezóny sečí (30. června 2017), nejpozději do týdne, ocení 5 dobrovolníků s nejvyšším počtem „zdvižených palců“, které získali od organizátorů akcí za své nasazení v terénu. Soutěž má motivovat dobrovolníky k zapojení se do preventivních akcí v terénu s cílem snížit počet zvířat, která každoročně hynou při senosečích. Ocenění získají zaregistrovaní uživatelé portálu SENOSEC.CZU.CZ na základě počtu dosažených palců. 5 dobrovolníků s nejvyšším počtem hodnocení vybere správce portálu z ČZU. Oceněné bude ČZU spolu s MŽP následně kontaktovat.

Pravidla soutěže – Senoseč 2017

1. – 3. hlavní cena – dárkový balíček: tričko s logem projektu Senoseč online, svítilna, powerbanka, USB klíčenka a externí disk.

4. a 5. cena – tričko s logem projektu Senoseč online + svítilna

PEF ČZU a MŽP si vyhrazují právo soutěž kdykoliv zrušit, nebo výherce nevyhlásit, nebo kdykoliv změnit pravidla soutěže, a to bez povinnosti odškodnění těch, kteří již podmínky soutěže alespoň částečně splnili. Ceny není možné právně vymáhat. Provozně ekonomická fakulta ČZU a Ministerstvo životního prostředí nenesou odpovědnost v případě, kdy nebude možné vítěze kontaktovat na základě poskytnutých kontaktů. PEF ČZU a Ministerstvo životního prostředí nenesou odpovědnost za jakákoliv rizika spojená s realizací či převzetím ceny.

Pořadí 10 nejlepších dobrovolníků – průběžné výsledky

Pořadí Iniciály Počet zdvižených palců Počet účastí na akcích Počet hodnocených akcí
1. J. C. 5 5 0
2. J. B. 4 12 0
3. T. J. 3 3 3
4. L. H. 3 3 0
5. K. V. 3 4 0
6. Š. G. 3 4 0
7. J. R. 3 3 0
8. V. M. 3 3 0
9. M. M. 3 3 1
10. J. M. 3 3 2